Hakkımızda

Artan populasyon ve ihtiyaçlara bağlı olarak günümüzdeki enerji gereksinimi hızla artmaktadır.  Bu talebin karşılanması için kısıtlı seviyede bulunan enerji kaynaklarının tüketim hızı artmakta, ekolojik denge bozulmakta ve enerji maliyetleri artmaktadır. Azalan kaynaklar ve artan maliyetler global açıdan enerjiyi, sürdürülebilir kalkınmanın ve rekabetçiliğin önemli bileşenlerinden biri haline getirmiştir. Enerji ihtiyacının uygun koşullarla sağlanması amacıyla ülkeler ve işletmeler birçok çalışma yapmaktadır. Yenilenebilir enerji kaynaklarının arttırılması, yeni enerji kaynaklarının bulunması ve elde bulunan enerjinin etkin kullanılması amaçlı yapılan çalışmalar yeni teknolojilerin ve yöntemlerin yaygınlaşmasına neden olmaktadır.

Yeni enerji kaynaklarının arttırılmasının paralelinde, kısıtlı enerji kaynaklarının etkin şekilde kullanılmasını ifade eden enerji verimliliği dünyada ve ülkemizde son dönemde ön plana çıkmıştır. Enerji verimliliği konusunda günümüzde aydınlanma, ısınma ve hareket alanlarında birçok gelişmiş uygulamalar bulunmaktadır.

Enerji verimliliği çalışmaları altında aydınlatma kolunda gerçekleştirilen en iyi uygulama olarak ledli aydınlatmalar yer almaktadır.

Değişimin sürekli devam ettiği LED teknolojisi ile aydınlatma ürünlerinin üretilmesi ve adaptasyonu yüksek seviyede bilgi birikimi ile gerçekleşmektedir. Güncel ledli aydınlatma armatürlerinin bileşenleri ise; ışık dağılımı, mekanik, elektrik ve elektronik olarak dallara ayrılmaktadır. Bu seviyedeki yoğun bilgi ve tecrübe gerektiren üretim dallarının birbiri ile paralel yürütülmesi kaçınılmaz olmuştur. Günümüzde bir çok firmanın uyguladığı standart kasalar, piyasada sıklıkla görülen basit güç kaynakları, markası belirsiz ledler ile yapılmış olan ürünlerde zamana bağlı birçok sıkıntılar yaşanmaya başlamıştır.

LED’li aydınlatma armatürlerindeki olası problemleri tasarım esnasında analiz ederek, kurumsal yapımız altında geliştirerek, ürünlerimizin kasa, güç kaynağı ve tüm bileşenlerini kendi bünyemizde üreterek dünya lideri led markalarıyla tüketicilerimize sunmaktayız. Bu sayede müşteri talep ve beklentilerine en uygun ürünleri, güvenli ve en iyi seviyede enerji tasarrufu sağlayan tasarımlarla üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

NERIALED

1980 yılından buyana makine ve makine parça imalatı yapan Güçsan Makine  tarım, inşaat ve metal endüstrilerinde faaliyet göstermektedir. Pazarında 30 yıllık tecrübeye sahip firmamızın ürünleri yurt içinde öncelikli olarak tercih edilmekte, yurtdışı pazarda da en kuvvetli rakip markalardan biri olarak görülmektedir. Ürün, yarı mamül imalat veya montajını yaptığı anahtar teslim bütün taahhütlerini, eksiksiz ve zamanında yerine getiren Güçsan Makine, yıllara dayanan tecrübe ve birikimi ile her yeni uygulamada teknik vizyonunu geliştirerek her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Makine, kapı, ahşap işleme ve panik bar sistemleri olmak üzere tüketicilerine çeşitli ürünler sunan firmamız, yoğun müşteri talepleri nedeni ile aydınlatma sektöründe de faaliyet gösterme kararı almıştır.

2005 yılından bu yana özellikle inşaat endüstrisi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 2009 yılında LED’ li aydınlatma armatürleri ile ilgili fizibilite çalışmaları başlatılmış ve değerlendirme sonrasında personel istihdamı sağlanarak ve tüm bileşenlerin tesis bünyesinde imalatına karar verilerek NERIALED markası ile pazarda yerini almıştır.